Новини
Події Групи Форуми Блоги
Статті
 •  
 
 
Правила використання сервісу

Свінг та свінгери України (далі "сайт") - соціальна мережа, яка дозволяє зареєстрованим користувачам створювати власні сторінки з різноманітною інформацією - текстами, зображеннями, відео і аудіофайлами, а також знаходити нових друзів і знайомих, підтримувати зв'язок засобами сайту. Організацією та контролем за наповненням сайту і діями його відвідувачів займається адміністрація, від імені якої встановлюються дані Правила. Правила юридично закріплюють ваші взаємини з адміністрацією сайту і іншими користувачами сайту. Кожен користувач сайту повинен ознайомитися, прийняти і дотримуватися Правил надалі. Адміністрація сайту має право змінити Правила, про користувачі будуть повідомлені про це електронною поштою.

 1. Адміністрація сайту не гарантує бездоганну роботу всіх систем і технологій сайта, сервіс надається безкоштовно на умовах "As Is". Будь-який користувач може повідомити про проблеми в роботі сайту або запропонувати поліпшення.
 2. Користувачем сайту може бути окрема персона - чоловік чи жінка.
 3. Користувачем сайту може бути пара. Ми не вимагаємо формального підтвердження взаємовідносин пари. В даному випадку "пара" вважається одним користувачем.
 4. На сайті немає обмежень по громадянству, національності або расової приналежності користувачів.
 5. Необхідна умова використання сайту - вік старше 18 років.
 6. Відвідувачі сайту мають публікувати достовірну і об'єктивну інформацію щоб не вводити в оману інших користувачів.
 7. Заборонена реєстрація аккаунта на чуже ім'я.
 8. Заборонена реєстрація кількох анкет одним і тим же користувачем.
 9. Забороняється грубе поводження, погрози і шантаж щодо користувачів сайту в будь-якій формі.
 10. На сайті заборонено публікувати фотографії і відео, які містять порно, сцени насильства, заклики до расової нетерпимості, прямі або непрямі образи, лайки, опису та зображення сексуальних збочень.
 11. На сайті не допускається незаконне розміщення авторського контенту - відео, зображень, музики, текстів, програмного забезпечення - без наявності письмового дозволу власників авторських прав.
 12. Не допускаються дії, спрямовані на порушення конфіденційності інформації інших користувачів або адміністрації сайту, спроби злому акаунтів або злому сайту.
 13. Забороняється публікація реклами в будь-якому вигляді, включаючи фото, відео, тексти анкети і приватного листування. Адміністрація може дати дозвіл на публікацію рекламних оголошень якщо визнає, що ця інформація корисна спільноті сайту.
 14. запрешено розсилка спаму в будь-якому вигляді, включаючи форум, блог і особисті повідомлення.
 15. Користувачі сайту мають право поскаржитися адміністрації на дії інших користувачів сайту.
 16. У разі виникнення спірних ситуацій, конфліктів з іншими користувачами сайту, отримання погроз, спаму або витоку конфіденційної інформації адміністрація сайту настійно просить користувачів своєчасно повідомляти про це.
 17. У разі порушення даних Правил конкретним користувачем або групою користувачів адміністрація залишає за собою право зробити користувачам попередження, тимчасово заблокувати анкету або видалити акаунт без можливості відновлення і занесенням анкети в чорний список.
 18. У разі необхідності адміністрація має право подати відомості про порушників в правоохоронні органи.
 19. Вся інформація, розміщена користувачами на сайті, за винятком захищеної зареєстрованим авторським правом, переходить у власність адміністрації сайту і, в разі невідповідності викладеним вище вимогам, може бути відкоригована або видалена.
 20. Адміністрація зобові'язується дотримуватися конфіденційності особистої інформації користувачів.
 21. Адміністрація сайту не несе відповідальності за конфлікти між користувачами і/або наслідки, що виникли в результаті використання сайту і розміщення на ньому інформації.
 22. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату конфіденційної інформації користувачів якщо причиною цього була відмова обладнання або програмного забезпечення сайту, комп'ютерної мережі, хакерська атака, технічний збій при передачі даних, збій на комп'ютері користувача або дії інших користувачів сайту.
 23. Адміністрація не несе відповідальності за розміщення користувачами незаконної інформації якщо про це адміністрації не було повідомлено по електронній пошті або іншим способом передачі повідомлень.
 24. Адміністрація не несе відповідальності за збитки, понесені користувачами внаслідок використання сайту.
 25. Адміністрація не несе відповідальності за тілесні ушкодження або смерть користувача сайту якщо в якості причини було названо використання сайту і/або будь-яка інформація, розміщена або отримана на сайті.
 26. Правила вступають в дію в момент їх прийняття. Відмова від виконання Правил або будь-якого їх пункту означає відмову від використання сайту в цілому.

ВИ ПОВИННІ ПРИЙНЯТИ ДАНІ ПРАВИЛА В ЦІЛОМУ І КОЖЕН ІЗ ПУНКТІВ ОКРЕМО.

Редакція Правил від 2017-04-25
Copyright & copy; 2018 Свінг і свінгери в Україні.   Terms of Use   Contact Us