Новини
Події Групи Форуми Блоги
Статті
  •  
 
 
ЧаВо
Де взяти російську локалізацію на Dolphin?
Переклад даного движка можна знайти на сайті Російської підтримки CMS Dolphin або тут Модулі для Dolphin
Dolphin безкоштовний?
Так. Dolphin безкоштовний для використання так довго як ви цього хочете, і містить невеликі посилання або рекламу провідну на сайт Boonex. Якщо ви бажаєте прибрати її, вам потрібно буде придбати ліцензію.
Де взяти безкоштовну ліцензію на Dolphin?
Безкоштовні ліцензії можна взяти на Unity. Увійдіть на цьому сайті і заходите в секцію "Мої ліцензії" вашого облікового запису, де ви можете згенерувати необмежену кількість безкоштовних ліцензій.
Де я можу завантажити останню версію Dolphin?
Ви можете дізнатися більше про останню версію Dolphin, його поліпшення і реалізованих можливостях на BoonEx products сторінці.
Де я можу знайти/замовити модифікації, шаблони та інші плагіни для мого Ком'юніті сайту побудованому на Dolphin?
Все різноманітні продукти для Dolphin і інших продуктів BoonEx запропоновані на Unity
Що якщо я маю деякі навички програмування і можу розробляти модифікації або інші речі для Dolphin?
Ми раді вас бачити Unity, де ви можете зареєструватися як експерт і пропонувати ваші продукти і підтримку.
У мене є кілька хороших ідей для майбутніх версій Dolphin
Ласкаво просимо на BoonEx блог Unity або TRAC систему для співпраці з процесом розробки Dolphin.
Для чого призначений цей сайт
Наш сайт призначений для спілкування, знайомств, обміну інформацією: текстами, відеофайлами, музикою (аудіофайлами). На сайті можна спілкуватися за допомогою звичайного і відеочату, пересилати іншим користувачам відео, аудіо та текстову інформацію, вести блог і брати участь в форумах.
Як мені стати користувачем цієї спільноти?
Для цього достатньо зареєструватися, вказати своє реальне ім'я, прізвище, місто та країну проживання, прізвисько (логін) і бажаний пароль, а також адресу електронної пошти, потім прочитати правила користування і прийняти їх. Після цього на вашу електронну адресу прийде посилання для активації облікового запису і ви станете користувачем нашого сайту.
Як мені звернутися до адміністрації сайту з проханням, або скаргою?
Для цього необхідно заповнити відповідну форму для зв'язку з адміністрацією на нашому сайті, або відправити електронний лист адміністратору.

Як поміняти в меню земну кулю на іконку прапора і щоб в залежності від вибраної мови показувався прапор саме вибраної мови
Ввідповідь: templates mpl_uniscriptsBxTemplMenu.php. Вивчи, тут іконка додається, можна знаючи поточну мову показувати необхідну іншу іконку:)
Місцезнаходження призначеного для користувача меню: що позначає кожен елемент списку
1. Топ (Top), меню буде триматися зверху екрану незалежно від скроллера. 2. Знизу (Bottom). Аналогічно, але знизу. 3. Статично (Static). Меню буде зверху, але залежить від скроллера. Тобто при прокручуванні вниз, меню залишиться зверху - поїде.
Використовувати оператор LIKE для пошуку (рекомендовано коли сайт ще невеликий). Що означає цей оператор LIKE
Оператор LIKE означає що пошук буде здійснюватися за неповним значенням. Але всі ми знаємо що використання даного оператора буде нешвидким, особливо коли контенту багато. Для прискорення пошуку, був також реалізований пошук, використовуючи FULLTEXT. Але, при використанні фуллтекста є необхідність щоб шуканий текст (слово) зустрічалися кілька разів в тексті. Краще - великі тексти.
Увімкнути кешування для HTML файлів. Включити кешування для зображень. Максимальний розмір зображень для кешування (в кб) 5. Включити кешування для CSS файлів. Включити кешування для JS файлів. На що це вплине включення і невключення.
Кешування дозволяє збільшити швидкість завантаження контенту в Рази! Кешування HTML файлів буде кешувати цілі HTML сторінки, шматки темплейтов. Якщо включено кешування зображень - картинки будуть вбудовані в код сторінок в якості інлайн (inline). Дана штука працює не скрізь. Кешування CSS/JS файлів дасть можливість завантаження Одного кеш файлу замість десятка окремих. Теж - все заради прискорення дельфіна.
Copyright & copy; 2018 Свінг і свінгери в Україні.   Terms of Use   Contact Us