Новини
Події Групи Форуми Блоги
Статті
  •  
 
 
Про нас
Dolphin Smart Community Builder був розроблений BoonEx Community Software Experts .

Dolphin Smart Community Builder базується на aeDating, найбільш популярному програмному забезпеченні сайтів знайомств в Інтернеті. Перша версія Дельфіна була випущена на травні 2006, вона була модернізована, добавлена, значно поліпшена і стала ще більш популярним програмним забезпеченням для створення Співтовариств, ніж був aeDating.
Відповідно до місії "Unite People" , BoonEx настійно вважає, що програмне забезпечення для створення соціальних мереж повинно бути запропоновано безкоштовно, так як воно об'єднує людей різних культур, національностей і рас.

BoonEx несе свою місію через Dolphin (постійно покращуючи і випускаючи нові версії використовуючи сучасні технології) через Unity - це спільнота спільнот (де вебмастера і програмісти зможуть взаємодіяти один з одним розділяючи їх знання і досвід).
BoonEx працює на ринку програмного забезпечення з початку 2001. За цей час, досвід BoonEx ріс вгору і вниз але це був пошук найкращого прогресу - ми розробляли aeDating який взяв високі позиції і був найбільш популярним скриптом. Час сайтів знайомств минуло й зараз настав час сайтів спільнот і ми дуже схвильовані доставити вам краще програмне забезпечення для соціальних мереж!

Не забувайте відвідувати і наш російськомовний сайт Українська підтримка CMS Dolphin, якщо у вас будуть труднощі , ми з радістю допоможемо!
Copyright & copy; 2018 Свінг і свінгери в Україні.   Terms of Use   Contact Us